Меню
Залиште номер телефону
і ми вам передзвонимо
або набирайте нас:
+38 (093) 877 71 77
Просічно-витяжний сталевий лист (ПВЛ)
Металевий лист виготовляється методом просічки отворів з подальшою їх витяжкою. У порівнянні с цільними листами аналогічних габаритів - він на 80% легший. Рифлена поверхня ПВЛ запобігає ковзанню; високі показники жорсткості, а також спроможність до самоочищення від снігу, бруду і породи роблять його ідеальним матеріалом для:
  • виготовлення гратчастих настилів та щаблів сходів для майданчиків техобслуговування, прохідних містків в нафтовій, газовій, хімічній промисловості; в будівництві; на електростанціях; а також для сталевих конструкцій всіх призначень.
  • різноманітних садових і дворових огорож; вікон, балконів, веранд, екранів опалювальних батарей;
  • виготовлення перегородок, меблів та інтер'єрних рішень у стилі Лофт;
  • закриття оглядових, вентиляційних вікон в станках, приборах, сільгоспмашинах;
  • просіювання подрібненої породи;
  • в якості арматури для нанесення штукатурки;
  • виготовлення світлорозсіюючих огорож на дорогах із зустрічним рухом.
Рифлений лист
Це різновид плоского сталевого листового металопрокату, який виготовляється гарячекатаним способом з нанесенням на одній із поверхонь об'ємного малюнку.
Під час використання рифленого листа зникає необхідність в проведенні цілого комплексу заходів, спрямованих на забезпечення зчіпних властивостей з поверхнею. Ця особливість гарантує високий рівень безпеки персоналу, які працюють в умовах промислового виробництва.
Такі сталеві листи є простим, але ефективним засобом попередження різноманітних травм, які можна отримати через підсковзування взуття на поверхні.
У нас в наявності лист сталевий з сочевичним рифленням. Рифелі на ньому мають овальну форму і нагадують зерна, розташовані під кутом 90 градусів один до одного і 45 градусів до сторін листа. Цей лист продається квадратними метрами, ми можемо вирізати на гільйотині деталі будь-якого розміру (формат листа 1000*4000мм, товщина 3мм).